Nabídka pevné telefonní linky

Pevná telefonní linka bez paušálu

Pevná linka bez paušálu

Fast Telefon
0 měsíčně
  • volání do partnerských sítí: ZDARMA
  • volání do pevné sítě ČR: 0,40 Kč/min
  • volání do mobilní sítě ČR: 1 Kč/min
  • elektronický výpis hovorů: ZDARMA
  • zřízení nového čísla: ZDARMA
  • smlouva bez závazku

Volání ZDARMA do sítí:

→ VOIPEX, 4CONSULT, 802.cz, CESNET, ERIvoip, FAYN, Ha-loo, OpavaNet, VašeSíť a Voinet 
Zelená linka (800) 
Tísňová volání (112, 150, 155, 156, 158) 
Protikorupční linka (199) 
Volací karty (822)

Doporučované telefony

Gigaset A690 IP

Cena s DPH: 1500 Kč
Jednotka A960 je bezdrátový IP telefon značky Gigaset. Telefon je možné používat jak analogově, tak přes internet. K dispozici je až 6 SIP účtů a je možné vést až 3 hovory současně. Délka hovoru činí až 12 hodin na jedno nabití. Pomocí aplikace Contact Push, můžete velmi snadno převést kontakty z Vašeho smarphonu do telefonu A690. Telefon disponuje velkými klávesnicemi pro snadnou manipulaci a vytáčení. Dosah bezdrátového telefonu až 50 m uvnitř budovy a až 300 m venku.

Grandstream GXP1610 SIP telefon

Cena s DPH: 1200 Kč
Jednoduchý a spolehlivý IP telefon GXP1610 bez PoE napájení. Byli jste zvyklí na svůj starý analogový telefon, který teď bohužel dosloužil? Nebo jen přemýšlíte nad úsporami za hlasové služby, které právě přechod na IP technologii nabízí? Pokud hledáte jednoduchý a spolehlivý IP telefon, věnujte pozornost právě tomuto modelu. Díky základním funkcím, které nabízí, je pro uživatele práce s ním opravdu snadná. Jako u všech telefonů Grandstream je samozřejmostí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS). 

Grandstream GXP2140 SIP telefon

Cena s DPH: 2990 Kč
Grandstream  GXP2140 je reprezentativní přitom výkonný podnikový IP telefon. Téměř každá společnost či instituce, která disponuje velkým rozsahem telefonních čísel, se dnes neobejde bez přístroje, z kterého lze jejich provoz snadno, rychle a efektivně řídit. Velkým pomocníkem je určitě telefonní ústředna, která umí podstatnou část ať už příchozích, nebo odchozích hovorů, sama směrovat a automaticky řídit. 
 

Softwarový telefon Zoiper 5

Cena s DPH pro nekomerční využití: 0 €
Cena s DPH pro komerční využití: 60,44 
Zoiper 5 je nejnovější z kolekce softwarových telefonů pro Windows, macOS a Linux a pro mobilní telefony s iOS a Android. Aplikace byla navržena s důrazem na detail, má zcela nové uživatelské rozhraní, které se snadno používá, takže se můžete soustředit na to, na čem vám záleží nejvíce – na hovory.

Přihlášení do ISP Admin