Chytrá domácnost


O 50 000 úkonů méně, více času pro život

Představte si domov, který myslí a jedná jako my. Stará se o nás podle sezóny, počasí a našeho životního stylu. Skutečně inteligentní dům nebo byt zařídí sám většinu úkonů kolem zabezpečení, komfortu či úspor. Přitom nám dá maximum kontroly a nenaruší soukromí.
Řešení pro veškeré funkce
chytrého domu.
Jak může chytrá domácnost
vypadat.
Od projektu, instalace,
konfigurace až po servis.
Jsme připraveni Vám pomoci
realizovat Vaše představy.

Funkce a možnosti chytré domácnosti

Osvětlení
Inteligentní ovládání osvětlení nahradí zástupy tlačítek a ovladačů, zajistí správnou atmosféru jedním stiskem nebo automaticky rozsvítí a zhasne třeba celý dům najednou.
Stínění
Žaluzie, rolety, markýzy nebo jiné typy stínění využijete s Loxone na maximum. Získáte spolehlivou ochranu proti horku v létě, v zimě teplo zdarma a v noci soukromí.
Topení a klimatizace
Užijte si perfektní teplotu v každé místnosti bez zbytečných nákladů. Loxone bude řídit vaše topení a chlazení v dokonalé interakci se stínicí technikou.
Multiroom audio
Loxone vám umožní přehrávat v každé místnosti stejnou nebo jinou hudbou jednodušeji než kdy dřív. Stane se ale také vaším zvonkem, alarmem a upozorní vás na vše důležité.
Energie
Získejte přehled a jistotu, že veškeré energie jsou využívány maximálně efektivně. Nic nepoběží zbytečně a můžete například upřednostnit vlastní zdroje.
Zabezpečení
S Loxone se můžete spolehnout hned na několik rovin zabezpečení: ochranu před vloupáním, před požárem, před únikem vody, před vlivy počasí či ochranu soukromí.
Přístupový systém
Vyberte si řešení přístupu podle svých představ: videointerkom se vzdálenou komunikací, NFC přívěsky místo klíčů, dočasné číselné kódy, automatické zastřežení a mnoho dalšího.
Bazén
Údržba bazénu znamená regulaci pH, dopouštění vody, filtraci, zpětné proplachování a mnoho dalších operací. To vše pro vás udělá Loxone, a ještě zajistí bezpečí dětí.

Podívejte se, jak může chytrá domácnost vypadat!

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytré domácnosti. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

Postup realizace

Projekt
Na základě poznání vašich potřeb a přání vybereme vhodná zařízení a funkce a připravíme projektovou dokumentaci.
Instalace
Připravíme kabeláž a rozvaděč, zapojíme všechna zařízení, namontujeme zásuvky, tlačítka, světla a vše otestujeme.
Konfigurace
Zařídíme, že ovládání bude snadné. Díky automatizaci budete mít vše pod kontrolou.
Servis
Předáním projektu naše služby nekončí. Jsme vám k dispozici i pro následná rozšíření, úpravy či opravy.

Projekt

Plánování je naprosto zásadní fáze každého projektu. Naším cílem v této fázi je zajistit, že vaše investice vám přinese maximální přidanou hodnotu. Setkáme se s vámi v našem showroomu a představíme vám všechny možnosti. Na základě poznání vašich potřeb a přání vybereme potřebná zařízení a funkce a připravíme projektovou dokumentaci. Projekt vám přesně naceníme dle přání i ve více variantách.

Instalace

Připravíme kabeláž a rozvaděč, zapojíme všechna zařízení, namontujeme zásuvky, tlačítka, světla, … a vše otestujeme. Nabízíme kompletní péči bez subdodávek a v našem týmu jsou jen spolehlivý profesionálové. Na kvalitu instalace se můžete plně spolehnout. Jsme nároční a máme rádi i náročné zákazníky. Nejen, že se vše bude přesně držet projektové dokumentace, ale také bude skvěle vypadat. Pokud jde o naše řemeslo, jsme perfekcionisté.

Konfigurace

Zařídíme, že ovládání bude snadné, bez zbytečných úkonů, kdykoli pod kontrolou a zbavíte se starostí díky automatizaci. K tomu využíváme konfigurační program Loxone Config, který nabízí špičkovou inteligenci prověřenou v desítkách tisíc instalací, a zároveň plné možnosti programování přesně na míru. Naši programátoři se účastní pravidělných školení a konzultují projekty přímo s odborníky z Loxone. Další nesporná výhoda využití Loxone je, že i 10 let staré produkty mají stále aktualizace a získávají nové funkce.

Servis

Předáním projektu naše služby nekončí. Mohou se změnit vaše požadavky, např. dětský pokoj se změní na pracovnu, pořídíte si nová zařízení, vaše nároky se zvýší… Můžete se na nás vždy obrátit, naše zákazníky si hýčkáme. Jsme vám k dispozici i pro následná rozšíření, úpravy či opravy. Systém Loxone je v tomto neuvěřitelně flexibilní a dodatečné rozšíření často nevyžadují ani zásahy do kabeláže.

Konzultace projektu zdarma

Přihlášení do ISP Admin