Housing

fast_housing

Nabízíme kompletní služby v oblasti housingu v našich datacentrech v Praze – CE COLO, TTC DC1, TTC DC2, Nagano, Fast Housing, Cool Housing, CoolHousing, DC TOWER, THP, Aritma, Master Internet a v Bratislavě Sitel, SIX, Data Cube

Datacentra jsou napojena na naši optickou páteřní síť s možností využití celého spektra dalších služeb.

Datové okruhy 1-10 Gbps v Praze na 6 měsíců zdarma.

Housing TTC DC1

  • 1/2 racku
    ZDARMA
    na 6 měsíců

Housing Vinohradská 190

  • 1/2 racku
    ZDARMA
    na 6 měsíců

Rack housing

Nabízí pronájem stojanu (racku) či jeho části, podlahového prostoru nebo datového sálu pro umístění telekomunikačních, datových a výpočetních technologií. Služba je určena pro zákazníky, kteří chtějí díky umístění většího počtu zařízení dosáhnout nižších provozních nákladů. Pro tuto službu je typické účtování spotřebované energie podle reálného odběru. Výhodou je, že konektivita v rámci ČR a SR není účtována jako za hraniční (tranzitní).

Služba zahrnuje

Parametry služby

Ostatní požadavky

Server housing

Nabízí pronájem pozic ve stojanu (racku) pro umístění jednotlivých rackových serverů a zařízení . Dále je možné pronajmout police pro umístění tower serverů nebo jiných non­rack zařízení. Služba je určena pro zákazníky, kteří potřebují svůj server nebo jiné zařízení umístit mimo kancelář do prostor s řízeným přístupem a optimálním provozním prostředím. Výhodou služby je zálohované napájení a internetová konektivita přímo z páteřních linek. 

Služba zahrnuje

Parametry služby

Ostatní požadavky

Přihlášení do ISP Admin