Fast Safelan

fast_security

Poskytneme úplné zabezpečení vaší vnitřní sítě, serverů, počítačů a webových aplikací – prostě všechno, co je dostupné přes internet. S využitím špičkových technologií od lídra v oboru síťové bezpečnosti, společnosti Whalebone, jsme připraveni zajistit vaši digitální infrastrukturu. Navíc není potřeba vlastnit žádná speciální zařízení; nabízíme vám unikátní službu ochrany dat a firemní komunikace.

SD-WAN/MPLS

Moderní technologie a šifrovaná komunikace jsou základem pro nejlepší zabezpečené vysokorychlostní propojení lokalit klientů. Tuto službu využívají nejen telekomunikační operátoři a poskytovatelé internetových služeb, ale také firmy, které hledají garantované a zabezpečené propojení svých lokalit s vysokou dostupností.

sd-wan

Ochrana PC

Poskytujeme kompletní a spolehlivou ochranu firemních dat díky unikátním a inovativním technologiím renomovaného antiviru od společnosti ESET. Naše bezpečnostní řešení pokrývá vaše servery i další zařízení, včetně počítačových stanic. S výkonnými nástroji ochrany, které mají nízké nároky na hardwarové prostředky, zajistíme vaši každodenní ochranu a prevenci proti stále častějším a sofistikovanějším útokům na důležitá osobní i firemní data.

Nevyžádané poště, virům ani phishingu nedáváme žádnou šanci. Díky našemu inteligentnímu vyhodnocování, WIA AntiSPAM blokuje nežádoucí obsah už na vstupu. Ochráníme váš poštovní server i emailové schránky všech zaměstnanců pomocí nejmodernějších technologií.

firewall

Potřebujete poradit s firemním řešením?​

Nabízí pronájem stojanu (racku) či jeho části, podlahového prostoru nebo datového sálu pro umístění telekomunikačních, datových a výpočetních technologií. Služba je určena pro zákazníky, kteří chtějí díky umístění většího počtu zařízení dosáhnout nižších provozních nákladů. Pro tuto službu je typické účtování spotřebované energie podle reálného odběru. Výhodou je, že konektivita v rámci ČR a SR není účtována jako za hraniční (tranzitní).

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Kontaktujte
našeho prodejce

Přihlášení do ISP Admin