Nabídka služeb připravená přesně na míru vašemu podnikání

Developer

Nabízíme internetové připojení pro developerské projekty, obchodní domy, hotely i restaurace. S našimi službami zajistíte, že vaši klienti budou mít vždy k dispozici stabilní internet.

Operátor/IT správce

Komplexní internetová řešení pro operátory a IT správce. S našimi širokými možnostmi připojení a profesionálním servisem zajistíte spolehlivou a výkonnou síť pro své klienty.

IT freelance/Živnostník

Připojte se k našemu dostupnému internetu pro vaše podnikání v celé ČR. Rychlé a spolehlivé připojení pro živnostníky a IT freelancery, kteří nechtějí dělat kompromisy.

Malé, střední a velké firmy

Spolehlivé a výkonné internetové připojení pro vaše podnikání. Nabízíme širokou škálu služeb a připojení, které vyřeší potřeby vaší společnosti.

Naši klienti

Naše firemní zákazníky jsme spojili s špičkovým internetovým připojením, které přesně vyhovuje jejich potřebám. Díky našemu spolehlivému a rychlému připojení mohou naši klienti svůj podnik rozvíjet bez obav. Jsme hrdí na to, že jsme pomohli mnoha firmám optimalizovat jejich online aktivity a dosáhnout vynikajících výsledků. Svěřte své připojení k internetu a zjistěte, jak můžeme podpořit vaše podnikání.

Potřebujete poradit s firemním řešením?

Nabízí pronájem stojanu (racku) či jeho části, podlahového prostoru nebo datového sálu pro umístění telekomunikačních, datových a výpočetních technologií. Služba je určena pro zákazníky, kteří chtějí díky umístění většího počtu zařízení dosáhnout nižších provozních nákladů. Pro tuto službu je typické účtování spotřebované energie podle reálného odběru. Výhodou je, že konektivita v rámci ČR a SR není účtována jako za hraniční (tranzitní).

 

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.
Jméno

Kontaktujte našeho
prodejce

Pavel Valoušek

Obchodní konzultant

+420 777 777 777

Přihlášení do ISP Admin